عاغا ما غلط بکنیم!

I might be wrong , but I struggle not to be

عاغا ما غلط بکنیم!

I might be wrong , but I struggle not to be

من اساسن خیلی حال می کنم با گیر الکی دادن.
به خودم ، به شما ، به اونا ، اینا و ... ، ولی از اونجایی که جدیداً خیلی خودم پسر گلی شدم ، به خودم انتقادی وارد نمی دونم پس همون به شما ، اونا ، اینا و .... ، انتقاد وارد می کنم.
در ضمن آگاهی از نظرات شما باعث خرسندی منه.

آخرین نظرات

تیتر را از حفظ نوشتم، میتوانید بروید درستش را در سنجش نقطه او آر جی ببینید و بیایید بگویید اصلاح نیست و تصحیح است یا فلان نیست و بهمان است ولی هر چه که هست به تخم تک تک مرغ های دو عالم! شاید هم تخم تک تک مرغ های هفت آسمان! شاید هم آسمان هفتم فقط! ولی از آنجایی که تراکم مرغ ها را بر مخرج متر مربع حساب میکنند همان تک تک مرغ های زمین خوب است.

البته شاید این اصلاح نام دانشکده ی فنی مهندسی گرمسار برای من و شما و بقیه مهم نباشد ولی برای دانشجویان دانشکده ی فنی مهندسی گرمسار هم مهم نیست خدا وکیلی، آخر که چه بشود؟! شما نامش را از دانشکده بکن دانشگاه، بعدش بکن حوزه، بعدش بکن کالج، بکن یونیورسیتی، بکن یونیورسیتی آو هاروارد، بکن ام آی تی! وقتی هنوز همان عن دونی ای هست که بود چه فرقی میکند؟!

کلاً انگار این حوالی نام ها مهم اند فقط! وزارت خانه میشود بنیاد، بعد میشود سازمان، بعد میشود یکی از معاونت های  یک سازمان، بعد میشود یک اتاق در یکی از  معاونت های یک سازمان، بعد میشود یک میز در یکی از اتاق های یکی از معاونت های یک سازمان، بعد میشود یک کشو در یکی از میز های یکی از اتاق های یکی از معاونت های یک سازمان، بعد میشود یک زونکن توی یکی از کشو های یکی از میز های یکی از اتاق های یکی از معاونت های یک سازمان، بعدش هم میشود یک پوشه داخل یکی از زونکن های یکی از کشو های یکی از میز های یکی از اتاق های یکی از معاونت های یک سازمان، بعدش یکی از وزرا طرحی مبنی بر تبدیل پوشه ی مذکور به یک کاغذ آ چهار به مجلس برده اما دوره ی ریاست جمهوری رئیس جمهور مربوطه تمام میشود و رئیس جمهور بعدی که میاید پوشه ی مذکور را میکند وزارت خانه از دوباره! بعد مجلس وزیر آن وزارت خانه پوشه ای را استیضاح کرده و وزیر هم پوشه ای که همان وزارت خانه است در واقع را میگذارد توی یک کیف سامسونت و با خودش برمیدارد میبرد کانادا!

اندر احوالات این اصلاحات بگوییم که قدیم ها یک مدل یقه هایی بود که به اش میگفتند یقه آخوندی، از یک جایی به بعد دیدند که نیاز به اصلاح دارد این نام و نامش شد یقه دیپلمات! حالا علت این تصحیح نام این بود که از آنجا به بعد دیپلمات هایمان آخوند شده بودند یا آخوند هایمان دیپلمات مهم نیست، چون این دو جفتش دوتاست! چون نه دیپلمات میشود که آخوند بشود و نه آخوند میشود که دیپلمات بشود، چون اگر بشود همین میشود که یک وزارتخانه بشود یک پوشه توی کیف سامسونت یک وزیر استیضاح شده و پرواز کند به مقصد کانادا!

به اشپل همه ماهی شور هایی که تا الان درست شده است اصلاً همه این مسائل! الان مهم این است که سازمان سنجش که نشده است معاونت سنجش که بعدش بشود اتاق سنجش و ...! چرا جواب های لعنتی ما را نمیدهد برویم دنبال زندگیمان؟! الان من نمیدانم که 20 روز دیگر باید بروم شهر کرد یا سنندج و باید به فکر پالتو پوست باشم، یا باید بروم آبادان یا اهواز و به فکر شلوارک و ریبُن باشم؟! یا باید بروم قبرستان و به فکر بد بختی ام باشم؟!

ولی میدانید چیست؟!

همه این چیزهایی که الان گفتم هم به تخم همه پلاتیپوس های جهان! کل سازمان سنجش به تخم همه ی پلاتیپوس های جهان اصلاً، چون من اصولاً به هیچ یک از اعضا و جوارحم هم نیست که کجا بروم! مهم این است که دارم میروم کوه فردا و باید از همین تریبون به سازمان سنجش و آموزش کشور اعلام کنم که به قول مستر ژوله اصلنم درد نداشت! هر کرمی که تا الان ریختید همه اش با هم موکول شد به تخم تمام کرکس هایی که زیبایند، چشم هارا اگر بشوییم و جور دیگر اگر ببینیم، و من همچنان به هیچ یک از اعضا و جوارحم هم نیست.

پ.ن:آهنگا سه دسته ان، اولی ها خوبن، ادل، احسان خواجه امیری، رستاک حلاج، فرل ویلیامز و ... خواننده هایی از اینجور کاران،آهنگ و صدای خواننده خوبه، معنی شعرشونم بد نیست، یعنی چیز خاصی نیست، عاشقتم دلم واست تنگ شده و اینا، سری دوم هم خوبن، شعرشون خوبه بیشتر، ینی ممکنه آهنگ و صدا و اینا هم خوب باشه، ولی معنیشون خیلی خوبه دیگه، داریوش مثلاً یا شاهین خیلی موقعا! ولی دسته ی سوم خوب نیستن، بد هم هستن حتی! آهنگشون قویه، گاهاً به شدت! صدای خواننده شون خوبه گاهاً به وفور، ولی شعرشون، معنیشو نمیتونی نفهمی، یعنی یه طوریه که اذیتت میکنه، ولی به شدت هم درگیرش میشی! انگار شعرش زندگی نامته، انگار داره از خودت بهت میگه، نمیتونی فرار کنی! اینجاس که پینک فلوید میاد وسط! اینجاس که نمیگم برین گوش کنین آهنگ hey you از آلبوم the wall رو، چون به شدت اعتیاد آوره و خورنده، یعنی مغزتو میخوره و درد میکشی ولی به دردش معتاد میشی! بده بد! گوش نکنید.

پ.ن2: بعد از اینهمه مدت خیلی دلم میخواست چیز های خیلی خوبی بنویسم ولی به شدت حال ندارم.
شدید تر از اون چیزی که به نظر میاد.

 • ۹۴/۰۶/۱۳
 • ۵۸۷ نمایش
 • pou617

اداره بوق

سازمان سنجش

وزیر مربوطه

نظرات (۱۴)

 • دختر خاکستری
 • سازمان سنجش که هیچی:| حرف شما بسیار بسیــــار صحیح
  پینک فلوید هم که عالیه اصن شاید توی دسته دوم باشه حتی! فکر میکنم محسن چاوشی توی دسته سوم باشه از صداش خوشم نمیاد ولی بعضی متنای اهنگاشو دوس دارم. بقیه انتخاباتونم اوووم خوب بودن شاهینم جاش خوب بود واقعا متنای قوی داره :)
  ایول ایول:)
  تبریک میگم دارو سازی خیلی رشته خوبه استش:)))
  مبارک باشه:)
  جندی شاپور هم دانشگاه خوبیه
  باریک باریک
  عالی بود:)
  پست هم فوق العاده بود!!!
  :))))
  پاسخ:
  الان دیگه لطفی در پاسخ دادن نیست، ولی خداروشکر راضیم بعد یه ترم.
 • پانته آ ، حال ندارم وارد شم بعد بیام کامنت بزارم
 • آخرش دارو قبول شدی ، تبریک میگم (: 
  بهت میاد (:
  جدی میگم ، پزشکی زیاد بهت نمیومد ولی این دارو ، خیلی بهت میاد
  اهواز وطن اصلیه منه ولک :اسمایلی اونکه عینک دودی داره دندونشم برق میزنه
  پاسخ:
  مرسی های فراوان و اینا!:)
  مرسی های بیشتر:)
  هعی واعی! دیگه دارم فرو میرم تو زمین اصن!
  اهواز وطن غیر اصلی منم هست الان دیگه.😎
  کجا قبول شدی دلاور ؟
  پاسخ:
  اهواز، جندی شاپور!
  دارو😁
  امشو شوعشه لیپاک ری حیرونه و ای حرفا دیگه در کل!
  الان موقعیتت رو لو دادی! سیتینگ نیکد بای د فون... :))))))
  پاسخ:
  مشکلی باهاش ندارم:)
  راحتم همین جوری.
  این آموزش پرورش ما کلاً مرض داره! سنجش که جای خود دارد!
  کلاً دوست دارن زجر بدن دانش آموزا رو!XD
  حالا اینا به کنار قصدت از اینکه اول منو معتاد به هی یو کنی بعد بگی که اعتیاد آوره گوش نکن چی بود؟ :|
  سیتینگ نیکد بای د فون... کن یو تاچ می؟ :((((((((((((((
  پاسخ:
  زجر بدن فقط دانش آموزارو؟!
  معتاد شدی؟! خوبه. :))
  می؟! نو آی کانت! :)))
  من نمیتونم تمرکز کنم از بس این پستت تخمدان بود :)))
  پاسخ:
  :))
  ینی دیگه انقد شماها شعر این آهنگه رو نوشتین تو تلگرام، من میتونم الآن که برای اولین بار بهش گوش میدم بخونم باهاش!
  البته این حس تنفری که قبلا در من به وجود آورده بودین نسبت به این آهنگ، از بین رفت الآن! خوبه! خوشم میاد ازش!
  + واقعا توقع داری وقتی مشخصات یه آهنگو (حتی آلبومشو) میدی ملت به حرفت گوش بدن، به آهنگه گوش ندن؟!
  ++ در مورد سنجش هیچ نظری ندارم! ینی دیگه انقد قبلا نظرامو برای خودم مرور کردم که الآن هیچی ندارم بهش فک کنم!
  پاسخ:
  ینی تو واقن میخونی اونارو؟! حوصلت از پهنا! بعد اینکه ناراحتی؟! خیلیم خوبه! من از خدام بود بتونم اولین بار کامل بفهمم.
  هوممممممم به دام افتادی:)) کمپ ترک اعتیاد آشنا دارم تضمینی.
  بله. انتظار دارم. اگه نداشتم که نمیگفتم! مثلاً تلوزیون یه مستند پخش میکنه که توش تو فلان قسمت پارک هروئین میف6روشن تو میری میخری؟!
  منم نظری ندارم:))
 • ✗✗panteaaa ✗✗
 • آفا عالی بود عالی
  ترکوندی !
  جانانه از طرف تک تک سلول های مغز و قلبم که با پستت حال کردیم تشکر میکنم
  ×××
  بعد اینکه خیلی خوبه همه چیز  رو حواله کردی به تخم های جک و جانورها ، یه چیزی تو فاز همون به درک(معادل مودبانه و دخترانه ی به تخم فلان جانور یا آدم میشه به درک)

  پاسخ:
  من موندم این قد عالی بود هی نصار آدم میکنین یکی یه پست بنویسه عالی باشه چی میگین بهش؟؟؟! :دی  دیگه یه تخم مرغ و تخم سوسمار که ارزش این حرفارو نداره ^_^
  به شدت با خوندن این پست نگرانت شدم :دی
  پاسخ:
  حق داری:دی
  فوق العاده بود D:
  پاسخ:
  به خدا شرمنده میکنین همه! من تحملشو ندارم.:دی
  چ عجب پس از مدتها نوشنی
  پاسخ:
  بالاخره مجبوریم دیگه!
  صلواااات!!!
  پاسخ:
  تکبیر!

  اوه اوه، پینک فلوید رو که نگو، کجاش بده؟! چی میگی تو؟! بهترین گروه راک تاریخ نبر زیر سوال عزیز من |:
  + سازمان سنجش هم به تخم .... D:
  پاسخ:
  زیر سوال نبردم:) بالای جواب شاید.:)

  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
  <b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
  تجدید کد امنیتی